Up next

Kolona e tankeve ruse goditet nga ushtria ukrainase dhe tërhiqet

14 Shikime· 10 Mar 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Kolona e tankeve ruse goditet nga ushtria ukrainase dhe tërhiqet

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next