kisha 1.mp4

22 Shikime· 01 Jan 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Merr flakë kisha e Shëlbuemi Zhejë Kurbin në natën e ndërrimit të viteve. Çatia e objektit të kultit është ndezur flakë nga kapsollat e fishekzjarret që dhe pse u ndaluan nga qeveria kudo në Shqipëri ka patur, sidomos në zonën e Kurbinit, ku të shtënat me armë e fishekzjarre kanë qenë të shumta.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By