Up next

Kaosi para ndeshjes Ajaks-Juventus, përleshje mes tifozëve dhe policisë

80 Shikime· 11 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Brenda në stadiumin mitik, “Johan Krojf Arena” u zhvillua një nga ndeshjet më të bukura të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Ajaksi i talenteve dhe Juventus me Ronaldon shënuan nga një gol dhe u mjaftuan me një barazim në fushën e blertë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next