Up next

Kaosi para ndeshjes Ajaks-Juventus, përleshje mes tifozëve dhe policisë

77 Shikime· 11 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Mediet italiane se janë me dhjetëra tifozët e Ajaksit dhe të Juventusit që janë ndaluar nga policia holandeze për shkak të trazirave që ndodhën në stadium para se të fillonte çerekfinalja e Championsit. Nuk janë bërë ende të qarta rrethanat se si ka filluar ky kaos, pasi disa tifozëve të Ajaksit dhe Juventusit iu janë gjetur armë të ftohta dhe sende prerëse.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next