Up next

Kaos dhe dyndje udhëtarësh në Rinas në pritje për të fluturuar

21 Shikime· 08 Apr 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣fluturuar
(Foto-Video)

Me valixhe në duar, të moshuar, nëna shtatzënë dhe
me fëmijë të vegjël, të gjithë në pritje të një njoftimi për të mësuar nëse do
të udhëtojnë ose jo.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next