Kaos dhe dyndje udhëtarësh në Rinas në pritje për të fluturuar

5 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 08 Apr 2021 / In Lajme

⁣fluturuar
(Foto-Video)

Me valixhe në duar, të moshuar, nëna shtatzënë dhe
me fëmijë të vegjël, të gjithë në pritje të një njoftimi për të mësuar nëse do
të udhëtojnë ose jo.

Më shumë
0 Komente sort Sort By