Up next

Kërkuan azil në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 32 shqiptarë

50 Shikime· 26 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Kërkuan azil në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 32 shqiptarë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next