Gazeta Si
Gazeta Si 26 Jun 2019
0

Up next

Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
28 Mar 2020
Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
Gazeta Si · 3 Shikime

Kërkuan azil në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 32 shqiptarë

41 Shikime
In Lajme

Kërkuan azil në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 32 shqiptarë

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
28 Mar 2020
Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
Gazeta Si · 3 Shikime