Gazeta Si
Gazeta Si 28 Oct 2019
0

Up next

Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
28 Mar 2020
Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
Gazeta Si · 2 Shikime

Këngëtarja ukrainase elektrizon skenën e “The Voice of Greece” me këngë shqiptare

336 Shikime
In Lajme

Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “The Voice Greece” të konkurrojë me këngën e bukur shqiptare, “Lule Lule”.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
28 Mar 2020
Di Maio pret mjekët e infermierët shqiptarë dhe thumbon BE: Shembull si ndihmohen popujt
Gazeta Si · 2 Shikime