Up next

Jeff Bezos mendon kolonizimin e Hënës

68 Shikime· 13 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Divorci me bashkëshorten dhe humbja e miliona dollarëve pasuri nga ky divorc nuk e ka shkurajuar bosin e Amazon, Jeff Bezos. Bezos prezantoi së fundmi në një ceremoni, që deri para se ta bënte vetë publike ishte mister, projektin për të zbritur dhe kolonizuar Hënën para vitit 2024.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next