Gazeta Si
Gazeta Si 13 May 2019
0

Up next

Shkrirja e një akullnaje
10 Apr 2019
Shkrirja e një akullnaje
Gazeta Si · 60 Shikime

Jeff Bezos mendon kolonizimin e Hënës

61 Shikime

Divorci me bashkëshorten dhe humbja e miliona dollarëve pasuri nga ky divorc nuk e ka shkurajuar bosin e Amazon, Jeff Bezos. Bezos prezantoi së fundmi në një ceremoni, që deri para se ta bënte vetë publike ishte mister, projektin për të zbritur dhe kolonizuar Hënën para vitit 2024.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Shkrirja e një akullnaje
10 Apr 2019
Shkrirja e një akullnaje
Gazeta Si · 60 Shikime