Up next

Ishin në kërkim për trafik droge, dy persona do t ekstradohen në Sllovaki dhe Kosovë

30 Shikime· 06 Jul 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Ishin në kërkim për trafik droge, dy persona do t ekstradohen në Sllovaki dhe Kosovë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next