Up next

Infocom Albania, aktiviteti më i madh teknologjik në Shqipëri, për të rinjtë këtë vit

85 Shikime· 18 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Konferenca Infocom ka vendosur të ndryshojë qasjen dhe aktorët e aktivitetit duke e fokusuar tek të rinjtë; studentë dhe jo vetëm, por që janë të apasionuar pas teknologjisë. Këtë vit si partner mediatik i është bashkuar konferenecës Infocom edhe Gazeta “SI”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next