Gazeta Si
Gazeta Si 18 Apr 2019
0

Up next

Meta: Kriza artificiale në Shqipëri! Dikush po kërkon gjakderdhje
19 Aug 2019
Meta: Kriza artificiale në Shqipëri! Dikush po kërkon gjakderdhje
Gazeta Si · 1 Shikime

Infocom Albania, aktiviteti më i madh teknologjik në Shqipëri, për të rinjtë këtë vit

 38 Shikime

Konferenca Infocom ka vendosur të ndryshojë qasjen dhe aktorët e aktivitetit duke e fokusuar tek të rinjtë; studentë dhe jo vetëm, por që janë të apasionuar pas teknologjisë. Këtë vit si partner mediatik i është bashkuar konferenecës Infocom edhe Gazeta “SI”.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Meta: Kriza artificiale në Shqipëri! Dikush po kërkon gjakderdhje
19 Aug 2019
Meta: Kriza artificiale në Shqipëri! Dikush po kërkon gjakderdhje
Gazeta Si · 1 Shikime