Up next

Infermierja takon fëmijët pas 9 javë ndarje nga Covid-19

15 Shikime· 03 Jun 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në këtë video tregohet momenti kur një infermiere britanike rikthehet në shtëpi pas më shumë se dy muajsh për t’u takuar me dy vajzat e saj.

Infermierja Suzie Vaughan, 43 vjeç, kaloi 9 javë pa u takuar me fëmijët e saj Hettie dhe Bella, 7 dhe 9 vjeç për shkak të angazhimit në vijën e parë në luftën kundër koronavirusit dhe frikë se mund t’u transmetonte njërzve të saj të dashur infeksionin.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next