HOLLAND; RUCI TAKIM ME KRYETAREN KADIJA ARIB final.mp4

51 Shikime· 21 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ruçi, Balla dhe Hajdari takime zyrtare ne Parlamentin e Holandes

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By