Gazeta Si
Gazeta Si 24 May 2019
0

Up next

SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia
08 Jan 2020
SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia
Gazeta Si · 10 Shikime

Harmoni dhe skemë e re, fillon të ndihet dora e Edi Rejas në kombëtare

49 Shikime
In Sport

Edi Reja që prej ditës së mërkurë ka veshur zyrtarisht tutat e trajnerit të kombëtares shqiptare, duke nisur punën fillimisht me një grup lojtarësh që kanë mbaruar aktivitetet me klubet e tyre dhe po ndiqen me imtësi. Të gjithë u habitën, kur Reja e nisi grumbullimin e ekipit kombëtar shumë herët dhe në listë ishin shumë futbollistë të rinj që ishin marrë në provë, për t’i parë nga afër nëse janë të vlefshëm për fanellën kuqezi. Por këto nuk janë të vetmet risi që Edi Reja ka sjellë në kombëtaren shqiptare në këto dy ditë të para të punës së tij.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia
08 Jan 2020
SHBA: 4 mln USD për Byronë Kombëtare, trajnime në Virxhinia
Gazeta Si · 10 Shikime