Hajduti i banëses

28 Shikime· 10/15/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

Kishte vjedhur 9100 euro, 2000 paund, dhe sende me vlerë (aksesorë floriri), në një banesë, por nuk kishte vënë re kamerat që e ndiqnin në çdo hap që bënte.
Pas vjedhjes, me një pjesë të parave të vjedhura ka blerë një celular në dyqanin e shtetasit Sh. P.
Emiljan Ali (Gjoni) vjeç, është vënë në pranga nga Policia e Tiranës, gjatë operacionit të koduar ‘Shkoza’. Policia thotë se është vënë nën hetim edhe pronarin e dyqanit të celularëve që i ka shitur telefonin të arrestuarit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By