Hajdari.mp4

67 Shikime· 20 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Rudina Hajdari ka vendosur që të krijojë një parti të re. Emri i përzgjedhur është “Bindja Demokratike” dhe nismës së saj pritet që t’i bashkohen edhe ish-drejtues dhe ish-deputetë të Partisë Demokratike.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next