Gazeta Si
Gazeta Si 21 Jun 2020
0

Up next

Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
23 Jul 2020
Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
Gazeta Si · 0 Shikime

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete

2 Shikime
In Lajme

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
23 Jul 2020
Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
Gazeta Si · 0 Shikime