Gazeta Si
Gazeta Si 16 Apr 2019
0

Up next

Tirana e boshatisur
19 Mar 2020
Tirana e boshatisur
Gazeta Si · 6 Shikime

Gjysmëfinalet e Kupës, Kukësi me Skënderbeun, Tirana peshkon Luftëtarin

54 Shikime
In Sport

Është hedhur në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për fazën gjysmë finale të Kupës së Shqipëri. Nga golat e tërhequra nga sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku dhe shefi i sektorit të garave, Lysien Nurishmi, janë vënë përballë Tirana me Luftëtarin dhe Skënderbeu me Kukësin.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Tirana e boshatisur
19 Mar 2020
Tirana e boshatisur
Gazeta Si · 6 Shikime