Up next

GJKKO lë në burg Jamarbër Malltezin.

12 Shikime· 10/23/23
Gazeta Si
Gazeta Si
Subscribers
0

⁣Pas një seance maratonë, Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Jamarbër Malltezin, i arrestuar për korrupsion dhe pastrim parash, për dosjen hetimore të privatizimin e ish-kompleksit sportiv të klubit Partizani.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next