Up next

Fyerje dhe tension ne tribunën VIP në Korçë, ndërhyn Olsi Rama dhe Ardian Takaj!

19 Shikime· 02/25/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Sport

⁣Në takimin e kësaj jave Skëndërbeu-Partizani, i fituar nga vendasit 1-0, në përfundim është krijuar një incident në tribunën qendrore.
Në pamje të parë dëgjohen fyerje të shumta në drejtim të “miqve” nga Tirana ku shihen vajza dhe gra që largohen pas ofendimeve në korr nga tribuna. Prej tyre familjarë të presidentit të skuadrës së Kuqe, Gamend Demi.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next