Fshati prane Dubait.mp4

10 Shikime· 27 Jan 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Nje fshat prane Dubait, ne Emiratet e Bashkuara Arabe po perpihet dalengadale nga rera e shkretetires. Ai eshte kthyer ne nje destinacion te preferuar per fotografet dhe influencuesit e Instagramit.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By