Up next

Fluks në kufi, rreth 90 mijë shqiptarë dhe të huaj futen në Shqipëri në 24 orët e fundit

16 Shikime· 13 Aug 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Fluks në kufi, rreth 90 mijë shqiptarë dhe të huaj futen në Shqipëri në 24 orët e fundit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next