Up next

Finalizohet operacioni “Kryqëzimi”, sekuestrohen armë dhe lëndë narkotike

28 Shikime· 14 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Gjatë vijimit për operacionin e koduar me emrin “Kryqëzimi” nga Forcat e Posaçme “Shqiponja” në bashkëpunim me Hetimin e Narkotikëve, janë sekuestruar armë zjarri, lëndë narkotike dhe aparate celulare.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next