Gazeta Si
Gazeta Si 14 Sep 2019
0

Up next

Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
23 Jul 2020
Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
Gazeta Si · 4 Shikime

Finalizohet operacioni “Kryqëzimi”, sekuestrohen armë dhe lëndë narkotike

19 Shikime
In Lajme

Gjatë vijimit për operacionin e koduar me emrin “Kryqëzimi” nga Forcat e Posaçme “Shqiponja” në bashkëpunim me Hetimin e Narkotikëve, janë sekuestruar armë zjarri, lëndë narkotike dhe aparate celulare.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
23 Jul 2020
Të shtëna me armë në Velipojë, dyshohet për të plagosur
Gazeta Si · 4 Shikime