Up next


Finalizohet operacioni i vjedhjeve në Tiranë, sekuestrohen sende dhe vlera monetare

50 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 08 Jul 2019 / In Lajme

Gjatë ditës së sotme policia ka bërë me dije finalizimin e operacionit “Kasaforta”, nga komisariati i policisë numër 2. Operacioni ka nisur paraditen e datës 07.07.2019 dhe është finalizuar në orët e para të mëngjesit të sotëm me arrestimin e personave, si dhe me gjetjen dhe sekuestrimin e sendeve të vjedhura.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next