Festa e çmendur e Inter

44 Shikime· 05/20/21
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Sport

⁣Kundër Udineses do të ketë festë për titullin kampion për tifozët e Interit. Ata kthehen
në San Siro, rreth 1000 spektatorë, për ndeshjen e kësaj të diele midis Interit
dhe Udineses. OK është dhënë tashmë për të festuar titullin me publikun në
tribuna, duke pasur parasysh që kupa do të jepet në fund të ndeshjes kundër friulanëve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By