Up next

Ekstradohen nga Gjermania dhe Greqia, në Shqipëri, 2 shtetas shqiptarë

11 Shikime· 01/27/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

⁣⁣Ekstradohen nga Gjermania dhe Greqia, në Shqipëri, 2 shtetas shqiptarë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next