Up next

Ekspozita magjepsëse e Van Gogh në një formë tjetër

38 Shikime· 11/25/21
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Media

⁣Në vend që të qëndroni dhe të shikoni nga larg një prej pikturave të bukura me kornizë të artistit ikonik, imagjinoni të keni mundësinë të ecni brenda njërës prej tyre, me ngjyrat e gjalla që rrotullohen rreth jush, ndërsa ju gjendeni në një mënyrë tjetër të veprat mahnitëse post-impresioniste. Një ekspozitë si kurrë më parë me pikturat e Van Gogh që do jenë më pranë adhuruesve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By