Gazeta Si
Gazeta Si 08 Dec 2019
0

Up next

Rama çon në Athinë "porosinë" e Erdogan
16 Sep 2020
Rama çon në Athinë "porosinë" e Erdogan
Gazeta Si · 1 Shikime

“E Preferuara" triumfon në Festivalin Europian e Filmit

6 Shikime

Filmi "E Preferuara" i regjisorit grek Yorgos Lanthimos është shndërruar në kryefjalën e festivalit të 32-të Europian te Filmit, duke fituar çmimin e filmit më të mirë, komedisë më të mirë dhe aktores më të mirë për Olivia Colman, e cila luante rolin e Mbretëreshës Anne.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama çon në Athinë "porosinë" e Erdogan
16 Sep 2020
Rama çon në Athinë "porosinë" e Erdogan
Gazeta Si · 1 Shikime