Dy të rinj ngjiten në një nga majat më të larta të Zvicrës

32 Shikime· 13 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Zvicra ndryshe mund të quhet edhe shteti alpin, për shkak të vargmaleve të larta. Vizitë e fundit në malin e quajtur Monte Rosa, ka qenë aventura e radhës e dy të rinjve që kanë sfiduar ndjenjën e frikës. Teksa shihni pamjet e veçanta dhe rrëqethëse njëkohësisht, mund edhe të mendoni për një udhëtim.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By