Gazeta Si
Gazeta Si 13 Aug 2019
0

Up next

Sot janë për mjekë të rinj 112 vende pune të lira në spitale. Edi Rama thirrje te rinjve.mp4
29 May 2019
Sot janë për mjekë të rinj 112 vende pune të lira në spitale. Edi Rama thirrje te rinjve.mp4
Gazeta Si · 31 Shikime

Dy të rinj ngjiten në një nga majat më të larta të Zvicrës

 9 Shikime

Zvicra ndryshe mund të quhet edhe shteti alpin, për shkak të vargmaleve të larta. Vizitë e fundit në malin e quajtur Monte Rosa, ka qenë aventura e radhës e dy të rinjve që kanë sfiduar ndjenjën e frikës. Teksa shihni pamjet e veçanta dhe rrëqethëse njëkohësisht, mund edhe të mendoni për një udhëtim.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Sot janë për mjekë të rinj 112 vende pune të lira në spitale. Edi Rama thirrje te rinjve.mp4
29 May 2019
Sot janë për mjekë të rinj 112 vende pune të lira në spitale. Edi Rama thirrje te rinjve.mp4
Gazeta Si · 31 Shikime