Drogë në Sarandë dhe Ksamil, sekuestrohet 1.2 kg kokainë

2 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Aug 2021 / In Lajme

⁣Drogë në Sarandë dhe Ksamil, sekuestrohet 1.2 kg kokainë

Më shumë
0 Komente sort Sort By