Gazeta Si
Gazeta Si 13 Feb 2020
0

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime

Dokumentari "Arkivi Rilindja"

7 Shikime
In Lajme

Dokuemntari shfaq deshmi te gjalla te shkrimtareve qe kane qene pjese e "Rilindjes" se asokohe se sa i rendesishem ka qene si organ dhe si ka ndikuar ne jeten politike dhe kulturore te popullsise kosovare

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
18 Jun 2020
Zgjedhorja, Rama "flirton" me opozitën parlamentare
Gazeta Si · 3 Shikime