Up next

Diell dhe dashuri në Tiranë...

17 Shikime· 02/14/24
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣14 shkurti është njohur prej kohësh si dita e
dashurisë, një ditë që na mëson të vlerësojmë dashurinë në çdo formë të marrëdhënieve.
Të favorizuar edhe nga moti me diell, qytetarët e Tiranës po shijojnë kohën dhe
vendin e zbukuruar me lule dhe zemra të kuqe.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next