Dhuro pak dashuri!

10 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 17 Nov 2020 / In Lajme

Pavarësisht Covid-19, bota po shkon drejt Krishtlindjeve dhe atmosfera e tyre po ndjehet gjithnjë e më shumë dhe John Leëis & Partners për këtë vit ka sjellë këtë spot emocionues.

“Besojmë se bota do të ishte një vend më i mirë nëse të gjithë do të jepnim pak më shumë dashuri. Prandaj, këtë vit festojmë mirësjelljen, e madhe apo e vogël qoftë ajo, duke treguar se çdo akt dashurie, sado i vogël qoftë ka një ndikim pozitiv në botën që na rrethon dhe tek të tjerët ku e transmetojmë atë akt”, thotë kompania.

Më shumë
0 Komente sort Sort By