Derbi ndërpritet nga flakadanët

8 Shikime· 21 Dec 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

⁣Për shkak të flakadanëve dhe tymueseve të hedhura në fushë nga tifozët e të dyja skuadrave, ndeshja u ndërpre dy herë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By