Derbi ndërpritet nga flakadanët

11 Shikime· 12/21/22
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Sport

⁣Për shkak të flakadanëve dhe tymueseve të hedhura në fushë nga tifozët e të dyja skuadrave, ndeshja u ndërpre dy herë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By