Up next

Deputeti Salianji dhe kolegët e tij demokratë bllokojnë foltoren në Kuvend në pritje të Ramës

21 Shikime· 02 Feb 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Deputeti Salianji dhe kolegët e tij demokratë bllokojnë foltoren në Kuvend në pritje të Ramës

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next