Up next

Cakaj mban vizitën e parë në Kosovë, takime me Kurtin, Thaçin dhe Osmanin

16 Shikime· 19 Feb 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi vizitën e tij të parë zyrtare në Kosovë, që prej marrjes së detyrës. Gjatë vizitës në Prishtinë, Cakaj zhvilloi një sërë takimesh me krerët më të lartë të Republikës së Kosovës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next