Burri shpëton qenushin nga goja e aligatorit dhe e gjitha pa fikur cigaren

25 Shikime· 24 Nov 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Një burrë në Florida u përlesh me një aligator të vogël për të shpëtuar nga dhëmbët e tij qenin 3-muajsh. Ngjarja ka ndodhur në fund të tetorit dhe është kapur nga kamerat e sigurisë të vendosura nga “Florida Wildlife Federation”. Heroi është identifikuar si Richard Wilbanks, i cili gjatë të gjithë aventurës së pakëndshme nuk e ka lëshuar për asnjë moment nga goja cigaren e tij.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By