Up next

Burg edhe kush bllokon rrugët! Rama i përgjigjet opozitës

88 Shikime· 02 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Pasi sqaroi se në Berlin nuk kishte vajtur me misionin për të marrë vendimin e Angela Merkel për hapjen, ose jo të negociatave dhe pasi foli për keqpërdorimet dhe keqinformimet politike e mediatike, që sipas tij pasuan samitin me Presidentin francez dhe Kancelaren gjermane, Kryeministri Edi Rama përçoi një mesazh të fortë në drejtim të opozitës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next