Gazeta Si
Gazeta Si 02 May 2019
0

Up next

Rama video bardhi.mp4
18 Jan 2020
Rama video bardhi.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime

Burg edhe kush bllokon rrugët! Rama i përgjigjet opozitës

69 Shikime
In Lajme

Pasi sqaroi se në Berlin nuk kishte vajtur me misionin për të marrë vendimin e Angela Merkel për hapjen, ose jo të negociatave dhe pasi foli për keqpërdorimet dhe keqinformimet politike e mediatike, që sipas tij pasuan samitin me Presidentin francez dhe Kancelaren gjermane, Kryeministri Edi Rama përçoi një mesazh të fortë në drejtim të opozitës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama video bardhi.mp4
18 Jan 2020
Rama video bardhi.mp4
Gazeta Si · 2 Shikime