Up next

BottleCapChallenge

55 Shikime· 11 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Prej një jave tashmë, yje nga gjithë bota janë përpjekur të heqin tapat e shisheve, duke filluar me aktorin e njohur të filmave aksion Jason Statham dhe një John Mayer surprizues. Marifeti është një lëvizje e vetme e cila kërkon aftësi dhe saktësi ekstreme. Disa ja arritën ta kryejnë me sukses, disa dështuan.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next