Bora mbulon Japonine

14 Shikime· 28 Dec 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Bora ka goditur veriun dhe perëndimin e
Japonisë, duke shkaktuar kaos udhëtimesh dhe paralajmërime për të qëndruar
brenda.

Reshjet e borës që kanë nisur ditën e
Krishtlindjeve parashikohet të vazhdojnë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next