Up next

Blogerë të huaj që kërkojnë byrek në Shqipëri.

39 Shikime· 23 Feb 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Shumë turistë të cilët kanë vizituar Shqipërinë kanë spikatur byrekun dhe e kanë konsideruar atë si ushqimin e tyre të preferuar në gjithë gamën e ushqimeve tradicionale shqiptare.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next