Up next

Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e tetë

59 Shikime· 17 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Gazeta gjermane “Bild”, ka publikuar sot bombën e re të audio-përgjimeve, të cilat lidhin sipas medias së njohur qeverinë shqiptare me mashtrimi elektoral, blerjen e votave dhe shantazhimin e votuesve të opozitës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next