Up next


Blerja e votave, gazeta gjermane Bild publikon audi-përgjimin e dymbëdhjetë

58 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 17 Jun 2019 / In Lajme

Gazeta gjermane “Bild”, ka publikuar sot bombën e re të audio-përgjimeve, të cilat lidhin sipas medias së njohur qeverinë shqiptare me mashtrimi elektoral, blerjen e votave dhe shantazhimin e votuesve të opozitës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next